Ish-burri i Sasës publikon foto intime më të dashurën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ish-burri i Sasës publikon foto intime më të dashurën

18:37 | 11 Shtator 2019

Aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Edhe pse filloi karrierën qysh moti, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, përcjell ORAinfo.

‘Sasa’ është tejet e komentuar edhe për jetën e saj private ku jeton me katër fëmijët e saj dhe e ndarë nga burri.

E ish burri i saj tani ka filluar një lidhje të re dhe përherë publikon imazhe ku ata shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!