Ish e dashura e Roanldos akuzon rëndë portugezin, e quan…

14:02 | 09 Janar 2019

Ish-të dashurin e Cristiano Ronaldo, Jasmine Lennard ka goditur në sulmuesin e Juventusit në Twitter.

Jasmine ishte e dashura e Cristiano-s ku ai luajti për Manchester Unitedin përcjell ORAinfo.

“Jo unë nuk jam i frikësuar prej tij dhe po i kam mbajtur të gjitha sekretet e tij të pista për një dekadë ka kaq shumë. Ky ishte një hap shumë larg. Unë nuk mund dhe nuk do të hyj kundër këtyre akuzave, kur unë besoj se ai është fajtor “, ajo shkroi në Twitter.

Jasmine Lennard gjithashtu e quan Ronaldo një ‘psikopatë’ dhe një ‘gënjeshtar’.

“Ai më tha nëse dal me tjetër ose nëse e braktisi shtëpinë time do të më kishte rrëmbyer dhe do të kisha prerë trupin tim dhe do të vija në një qese dhe të më hidhet në një lumë. Po kam dëshmi për gjithçka që po them. Ai është një psikopat “, shtoi ajo.

Ronaldo u kthye në trajnim me Juventusin dje./ORAinfo/

Komento: