Ish lojtari i Milanit, ‘tradhtoi’ menaxherët e futbollit me kalimin te Barcelona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ish lojtari i Milanit, ‘tradhtoi’ menaxherët e futbollit me kalimin te Barcelona

12:48 | 11 Shkurt 2019

Kevin-Prince Boateng ka ‘tradhtuar’ shumë menaxherë futbolli gjatë muajit janar, duke shkuar papritmas nga Sassuolo në Barcelonë dhe duke privuar ata që e kishin zgjedhur atë të ishte një nga lojtarët e tyre themelor në ligën virtuale.

Disa njerëz me sa duket nuk e morën mirë këtë vendim të tij.

“Më jepni paratë, ky është IBAN!”, Shkroi ai në një mesazh privat tek Ghaniani. Dhe disa ditë më vonë, shumë e tepërt, lojtari paguar, duke transferuar paratë në llogarinë e Renato-s, përcjell ORAinfo.

“Tung Renato, transferimi është bërë, një përqafim i madh”, u përgjigj lojtari i Barcelonës, duke e bërë një postim në profilin e tij dhe duke e lënë ‘menaxherin’ e habitur.

“Jo jo jo, nuk e besoj, nuk është e mundur. do të ligështohesh”.

Ndërkohë, Renato ka vendosur të dhurojë para për bamirësi. /ORAinfo/

Komento: