Ish-Mbrojtësi i Milanit poston një foto, do të shkriheni së qeshuri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ish-Mbrojtësi i Milanit poston një foto, do të shkriheni së qeshuri

19:21 | 23 Shkurt 2019

Dje në mbrëmje Kakhaber Kaladze, ish-mbrojtësi i Milanit, ka postuar një foto kurioze në Instagram, duke treguar skuadrën e Milanit nga sezoni 2004/05 nga një mbrëmje karnavalesh.

Pak a shumë i gjithë ekipi ishte i pranishëm me kostume të ndryshme. Ndër të shumtët në foto, ka edhe trajneri aktual Gennaro Gattuso, veshur si Fred nga Flinstones, si dhe Leonardo dhe Maldini, të cilët aktualisht udhëheqin fushën teknike të menaxhimit të Rossonerëve përcjell ORAinfo.

Të pranishëm të tjerë janë yjet e Milanit të drejtuar nga Carlo Ancelotti, përfshirë Clarence Seedorf dhe Andriy Shevchenko./ORAinfo/

Komento: