Ish-ushtari i UÇK-së bëhet me shtëpi, momente që iu prekin shpirtin

21:08 | 14 Dhjetor 2018

Dita e sotme u bë festë e dyfishtë për ish-ushtarin e UҪK-së.

Ai u bë me banesë të re, e me këtë rast pati emocione të shumta.

Me rastin e foemimit te Ushtrise sone ne ja beme nje surprize nje banese te re Veteranit te lufte Bekë Beka nga komuna e Skenderajit dhe duke banuar ne nje podrum ne Mitrovice.

Bamires dhe Shqiptar kudo qe jeni Urime Ushtria dhe Zoti ju shperblefte.

Komento: