Ish-ylli i Arsenalit dhe Juventusit në arrest shtëpiak – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ish-ylli i Arsenalit dhe Juventusit në arrest shtëpiak

18:19 | 04 Janar 2019

Ish- ylli i Arsenlit, Niklas Bendtner ka nxjerrë një fotografi të tij duke zbuluar se është nën arrest shtëpiak në Rosenborg përcjell ORAinfo.

Bendtner, i cili fitoi Serie A me Juve në sezonin 2012-13, është arrestuar për një sulm të rëndë në një shofer taksie.

Atij i është caktuar për të kryer arrestimin e tij për një periudhë 50-ditore – deri në 23 shkurt.

Komento: