Ishte afër kalimit te Milani, super-futbollisti tregon pse refuzoi rossonerët

17:13 | 11 Janar 2019

Luis Muriel , dha një deklaratë se pse ai zgjodhi Fiorentën para Milanit.

Muriel ishte me sa duket në rrugën e tij drejt Milanit derisa u shfaq se kishte rënë dakord me Fiorentinën përcjell ORAinfo.

“Po, Milani kishte qenë pas meje, por unë tashmë e kisha dhënë fjalën time dhe nuk ua ktheva pas me vendimet e mia”, tha sulmuesi në zbulimin e tij zyrtar të premten.

“Kam vazhduar të mendoj se Fiorentina ishte vendi i duhur për mua. Kam punuar shumë për të ardhur këtu dhe jam i lumtur që kam bërë”, ka thënë Muriel./ORAinfo/

Komento: