Ishte aktorja më e bukur në Brazil, e pabesueshme si është bërë Zhadja tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ishte aktorja më e bukur në Brazil, e pabesueshme si është bërë Zhadja tani

16:07 | 12 Qershor 2019

Giovanna Antonelli është një prej aktoreve më të njohura braziliane.

Ajo shquhej për vite me radhë si një ndër më të bukurat e Brazilit, përcjell ORAinfo.

Roli që e bëri tejet të njohur në publikun kombëtar dhe atë të huaj është ai i ‘Zhades’ në serialin ‘Kloni’.

Kaq vite pas serialit, duket se ajo ka ndryshuar shumë.

Madje, ajo në fotot që i ka publikuar shihet se ka ndryshuar shumë duke e bërë stilin si një rebele./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!