Ishte e vogël në serial, por shikoni sa është rritur ‘Meleku’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ishte e vogël në serial, por shikoni sa është rritur ‘Meleku’

14:57 | 12 Korrik 2019

Beren Gokyildiz është aktorja turke që ndonëse në moshë fare të vogël arriti të jetë shumë e suksesshme.

Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve turk ku në atë shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Melekut’ në serialin nëna, përcjell ORAinfo.

Ajo vazhdon ende të merret me aktrim mirëpo, dita-ditës ajo po rritet gjithnjë e më shumë.

E në fotot që i shohim, Melek mezi po njihet tani./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!