Ishte në gjendje të rëndë, mësohet se si është tani gjendja shëndetësore e Lules – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ishte në gjendje të rëndë, mësohet se si është tani gjendja shëndetësore e Lules

15:24 | 22 Tetor 2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Lulja ishte në gjendje të rëndë shëndetësore, por tani duket se është më mirë./ORAinfo/

Komento: