Ismet Beqiri nervozohet keq me Hashim Thaçin, ja çka i thotë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ismet Beqiri nervozohet keq me Hashim Thaçin, ja çka i thotë

21:31 | 22 Shkurt 2019

Sekretari i Përgjithshëm i LDK-së, njëherësh deputeti i kësaj partie, Ismet Beqiri ka reaguar ashper pas presidenti, Hashim Thaçi, largoi logon e ‘Dardanisë’ nga Presidenca.

Ai ka thënë se kjo logo është historika e Republikës së Kosovës.

Beqiri në një postim në Facebook, ka shkruar se largimi i Llogos me Flamurin Dardan nga Dekoratat, Mirënjohjet, është veprim më se i ulët nga Hashim Thaçi, përcjell ORAinfo.

“Largimi i Llogos me Flamurin Dardan nga Dekoratat, Mirënjohjet, është veprim më se i ulët nga Hashim Thaçi. Kot e ke, Presidenti Historik i Kosovës. Ibrahim Rugova dhe Flamuri Dardan janë vet Historia jonë”, ka shkruar ai në Facebook. /ORAinfo/

Komento: