Iu kujtohet vajza e Danit, ajo është ‘mbuluar’, iu befason me pamjen

21:23 | 07 Dhjetor 2018

Ramadan Krasniqi- Dani është ndër këngëtarët me më së shumti vite karriere në skenën tonë.

Ai është shumë i dashur për publikun dhe pothuajse të gjitha këngët e tij kanë rezultuar të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Dani ka një familje shumë të mirë, e sidomos vajzën e cila është një bukuroshe e vërtetë.

E më parë u kemi prezantuar me të, ndërsa së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet e mbuluar.

E padyshim këtë e ka bërë vetëm për foto./ORAinfo/

Komento: