Ja ҫfarë pritet të ndodhë nesër në vendin tonë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja ҫfarë pritet të ndodhë nesër në vendin tonë

00:01 | 10 Gusht 2020

Çka do të ndodhë nesër në Kosovë?

Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, merr pjesë në ceremoninë e vendosjes së gurthemelit për ndërtimin e sallës sportive në SHFMU “Pandeli sotiri”, Obiliqi i vjetër. (Ora 10:00).

Inaugurohet nisja e punimeve për rehabilitimin e sheshit “Adem Jashari” (Skënderaj, ora 11:00) dhe ndërtimi i trotuarit dhe ndriçimi publik në bashkësi lokale.

(Te shkolla fillore “Azem Bejta”, Prekaz i Epërm, ora 12:00).

Komento: