Ja çfarë ishte duke bërë i riu 18 vjeçar kur ra në lumë në Gjermani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ja çfarë ishte duke bërë i riu 18 vjeçar kur ra në lumë në Gjermani

17:55 | 08 Qershor 2019

Edhe një i ri kosovar ka humbur jetën në Gjermani.

Një rast tjetër tragjik ka ndodhur këtë javë në Gjermani. Indeksonline mëson se i riu, Argjend Çitaku është gjetur pa ndjenja në rajonin ku po jetonte. Hetimet dhe dyshimet e para tregojnë se kosovari ka rënë në një lum afër fushës ku po luante futboll.

Indeksonline mëson se 18 vjeçari është nga fshati Runik i Skënderajit. Bëhet e ditur se trupi i të ndjerit ka arritur në Kosovë dhe se sot do të bëhet varrimi i tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!