Ja cili ekip po e pret super yllin, Arjen Roben

15:08 | 14 Dhjetor 2018

Arjen Robben ka njoftuar lamtumirën e tij nga Bayern në fund të sezonit, por klubi i tij i ardhshëm është ende i panjohur.

Sipas transmetuesit holandez Omroep Brabant, Robben mund të shkojë në PSV Eindhoven, përcjell ORAinfo.

Klubi holandez është stërvitur nga Mark Van Bommel, i cili ishte për vite me rradhë shok grupi i Robben-it, si në ekipin kombëtar ashtu edhe në Bayern Munich dhe në fakt do të ishte ideja e tij për ta sjellë lojtarin në PSV dhe ai po përpiqet të bind Robben./ORAinfo/

Komento: