Ja çka do të ndodh sot në gjithë Kosovën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja çka do të ndodh sot në gjithë Kosovën

08:23 | 05 Shkurt 2019

Në gjithë vendin tonë, sot do të mbahen aktivitete të ndryshme.

Në kuadër të Programit të Debatit dhe Edukimit Galeria Kombëtare e Kosovës organizon bised dhe kafe me artisten Rudina Xhaferi. (Galeria Kombëtare e Kosovës, ora 10:30)

Mbahet debati publik “A mundemi të arrijmë deri tek marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, nëse marrëveshja e parë nuk është zbatuar?”. (Qendra Mediale në Çagllavicë, ora 11:00)

Ish-punëtorët e RTP-së mbajnë konferencë. (Kinema ABC, ora 11:00)

Klubi i Basketbollit Z Mobile Prishtina do të mbajë konferencë. (Pallati i Rinisë dhe Sporteve, ora 12:00)

Mbledhja e Komisionit për Legjislacion dhe Mandate. (Ndërtesa e Kuvendit, salla C 203, ora 13:00)

Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. (Ndërtesa e Qeverisë, ora 14:00)

Komento: