Ja kujt ia pa “hajrin” Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja kujt ia pa “hajrin” Milan

18:46 | 27 Janar 2019

Ish-menaxheri i Milanit Umberto Gandini foli për Radio Deejay, duke treguar se Milani i dikurshëm ende nuk është formuar.

‘Berlusconi ishte një president i madh dhe Galliani ishte gjithashtu i pabesueshëm. Unë nuk mund të them asgjë kundër tyre. Milani? Epo nuk është më Milani im ede . Piątek? Mendoj se ishte një shtesë solide për Milanin … ‘, ka thënë Gandini.

Sot, MIlani udhëhiqet nga Elliot dhe presidenti,Paolo Scaroni./ORAinfo/

Komento: