Ja kur do të kemi sigurime shëndetësore, tregon Ismaili – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja kur do të kemi sigurime shëndetësore, tregon Ismaili

14:09 | 31 Dhjetor 2018

Qytetarët kosovarë ende nuk kanë sigurime shëndetësore.

Përmes një videoje Ministria e Shëndetësisë ka bërë përmbledhjen e punëve të realizuara gjatë këtij viti.

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, e ka shpërndarë këtë video në rrjetin social Facebook, duke thënë se ‘Bashkë, e ndreqim shëndetësinë’.

Tutje, kjo Ministri iu ka uruar të gjithë qytetarëve Vitin e Ri 2019.

Më poshtë gjeni videon e plotë

Bashkë, e ndreqim shëndetësinë.

Bashkë, e ndreqim shëndetësinë. Kjo nuk është më e pamundur.Shikojeni dhe shpërndajeni.

Публикувахте от Uran Ismaili в Понеделник, 31 декември 2018 г.

Komento: