Ja kur do të shkojë në Kuvend Platforma për dialog

20:25 | 05 Mars 2019

Fatmir Limaj thotë se Platforma për dialog këtë javë shkon në Kuvend.

Bashkëkryesuesi për Dialog me Serbinë, Fatmir Limaj, ka shkruar në llogarinë e tij në ‘Tëitter’ se platforma për dialog këtë javë do të jetë në Kuvendin e Kosovës.

Limaj thotë se kjo është mundësi e mirë për unifikim.

“Pres që Kuvendi ta votoj platformën dhe kështu Kosova të ketë një qëndrim zyrtar për dialogun me Serbinë”, ka shkruar ndër të tjera Limaj në llogarinë e tij në Tëitter.

Komento: