Ja kush është personi i dytë që e zuri orteku në Brezovicë, kjo është gjendja e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja kush është personi i dytë që e zuri orteku në Brezovicë, kjo është gjendja e tij

16:38 | 26 Janar 2019

Është zbuluar identiteti i personit që ka humbur jetën nga orteku i borës në Brezovicë.

Ai është Arian Daci i cili ishte zëvendësministër i Diasporës, dhe djali i akademikut Nexhat Daci.

Orteku që ka rënë në Brezovicë pak më herët kishte zënë dy persona, ku bashkë me Arianin ishte edhe Ardian Bakalli.

Sipas Federatës Skitare të Kosovës Bakalli është gjetur i gjallë dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Komento: