Ja kush “la shpirtin” në fushë sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja kush “la shpirtin” në fushë sonte

22:48 | 26 Janar 2019

AC Milan arriti të nxjerrë një pikë ndaj Napolit sonte në San Siro

Ky është një ndeshje shumë interesante midis trajnerit të Milanit Rino Gattuso dhe ish-trajnerit të Milanit Carlo Ancelotti i cili është tani me Napoli përcjell ORAinfo.

Gianluigi Donnarumma dhe David Ospina ishin lojtarët thelbësor në këtë ndeshje , por Milan dhe Napoli nuk arritën të shënonin një gol në debutimin e Krzysztof Piatek, derisa Fabian Ruiz u dëbua nga fusha duke marrë një karton të kuq./ORAinfo/

Komento: