Ja me cilin kundërshtar ballafaqohet Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja me cilin kundërshtar ballafaqohet Milan

16:03 | 05 Shkurt 2019

Një javë e re fillon me vetëm një ndeshje dhe Rossonerët do të kenë seanca të vetme trajnimi në Milanello për t’u përgatitur për ndeshjen e ardhshme të ligës kundër Cagliarit të dielën më 10 shkurt në San Siro përcjell ORAinfo.

Pas dy ditësh largimi pas ndeshjes kundër Romës, puna do të fillojë përsëri të mërkurën në orën 11:30 .

Nga e marta deri të premten, ekipi do të stërvitet në të njëjtën kohë në mëngjes me sesione të vetme.
Një ditë para ndeshjes të shtunën, Gennaro Gattuso do të mbajë konferencën e tij për shtyp përpara sesionit përfundimtar të trajnimit duke filluar në orën 15:00.

Në orën 20:30 të dielën, Rossonerët do të përballen me skuadrën sardeneze në ndeshjen 23 të sezonit të Serie A./ORAinfo/

Komento: