Ja na krahet e kujt e festoi Vitin e Ri presidenti Thaçi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ja na krahet e kujt e festoi Vitin e Ri presidenti Thaçi

11:13 | 01 Janar 2019

Në gjithë botën është festuar mbrëmë Viti i Ri.

Presidenti dhe djali i tij kanë pozuar duke pritur Vitin e Ri.

Si çdo vit, edhe këtë herë Endriti sjell ‘selfien’ e zakonshme festive me babain e tij, Presidentin Hashim Thaçi.

Të dy po duken si të ishin shokë, e kështu e ka përshkruar foton edhe vet Endriti. Këtë pamje ai e ka publikuar në Instagramin e tij personal.

“Urime Viti i Ri, nga unë dhe shoku im i ngushtë”- ka shkruar Endriti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!