Ja në cilin muaj të shtatzënisë ishte 22 vjeҫarja e cila humbi foshnjën pas aksidentit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja në cilin muaj të shtatzënisë ishte 22 vjeҫarja e cila humbi foshnjën pas aksidentit

17:57 | 12 Shkurt 2019

Taunita Hoxha është 22 vjeҫarja e cila u godit nga një kamionet në Prishtinë.

Ajo ishte shtatzënë dhe si pasojë e lëndimeve, pas aksidentit humbi foshnjën, shkruan ORAinfo.

Tuanita vazhdon të jetë në gjendje mjaftë të rëndë, e tashmë është dërguar në Turqi për shërim.

Nën organizimin e Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës, sot është nisur për mjekim në Stamboll.

Ndryshe, në shkrimet ku kërkohet ndihmë për Taunitën, thuhet se ishte në muajin e shtatë të shtatzënisë./ORAinfo/

Komento: