Ja sa i ka kushtuar KQZ-së informimi publik për zgjedhje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ja sa i ka kushtuar KQZ-së informimi publik për zgjedhje

23:52 | 20 Shtator 2019

Zgjedhjet në Kosovë do të mbahen me 6 tetor.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është përgatitur për zgjedhjet që do të mbahen me 6 tetor.

Pos shtypjes së materialeve, spreit e kështu me radhë, KQZ është përkujdesur për informimin publik që do ta bëjë për zgjedhjet.

Përshkrimi i kontratës së KQZ-së është “Informimi publik për zgjedhjet e jashtëzakonshme”.

Kontrata i është besuar operatorit ekonomik “Trigger” L.L.C, transmeton Indeksonline.

Ndërsa, vlera e përgjithshme e kontratës është 216 mijë e 706 euro

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!