Ja si do të jetë moti deri të premten – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja si do të jetë moti deri të premten

08:13 | 24 Dhjetor 2019

Parashikimi i motit për ditët në vazhdim.

Prishtina Weather ka treguar se parashikimi i motit për ditën e sotme do të jetë me vranësira dhe erë

Në mëngjes dita do të karakterizohet me mjegull në vise të ulëta, kurse gjatë ditës mot i butë kryesisht e vranësira dhe erë e kohë pas kohe edhe intervale me diell, ndërsa në mbrëmje priten kthjellime.

Temperatura minimale pritet të jetë 3 gradë Celcius, ndërsa ajo maksimalja 7 gradë Celcius.

Shtypja atmosferike do të mbetet mbi vlera normale 1010mb, e deri në fillim të javës së ardhshme do të mbesë nën këto vlera.

Me poshtë e gjeni tabelën për parashikimin e motit gjatë tërë javës.

Komento: