James refuzon ekipin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

James refuzon ekipin e madh

00:02 | 15 Prill 2019

James Rodríguez ka bërë me dije se nuk do të kthehet në Real Madrid.

Kolumbiani shpesh ka menduar se ishte e mundur të kthehej kur skadon kredia,por pasiguria rishfaqehet kur Zidane mori përsipër ekipin, një teknik që nuk ka zgjedhjen e parë kolumbianin,përcjell ORAinfo.

James dëshiron të dijë se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e tij sa më shpejt që të jetë e mundur, ai ka folur me Florentino për ta paralajmëruar atë se Bayern Munich, Juventus, Arsenal, Manchester United dhe Atlético de Madrid duan atë./ORAinfo/

Komento: