Jeta luksoze e Leonora Jakupit, publikon pamje nga resorti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Jeta luksoze e Leonora Jakupit, publikon pamje nga resorti

08:56 | 12 Korrik 2019

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi me resort luksoz në Qerret
Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re para fansave dhe opinionit të gjerë.

Pos që është këngëtare, shumë pak dihet për jetën private të bukuroshen gjersa ka arrit ta fshej nga syri i publikut.

Ajo që deri më tani dihet se zeshkanen nuk e kemi parë në krah të ndonjë mashkulli, por që kohë pas kohe aktivizohet në rrjetet sociale.

Duket se artistja ka edhe një vilë superluksoze në kryeqytetin shqiptar të Tiranës, përkatësisht në Qerret.

Leonora së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale të villës gjersa në oborr mban edhe një breshkë të vogël.

Ndryshe, Jakupi gjatë ditës së sotme pritet të sjell video projektin më të ri muzikor, i cili do t’i përshtatet stinës së verës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!