Jo, jo nuk ndalet, Milan po e transferon super yllin nga Serie A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Jo, jo nuk ndalet, Milan po e transferon super yllin nga Serie A

08:11 | 15 Prill 2019

Milan gjatë afatit të verës pritet të jetë mjaftë aktiv në tregun e transferimeve.

Skuadra italiane ka filluar t’i etiketojë nga tash lojtarët që do t’i transferojë.

Milan duket se do të bëjë një revolucion të thellë në skuadër me të përfunduar ky sezon.

Milan po tenton t’i transferojë disa lojtarë gjatë afatit kalimtar veror.

Skuadra italiane e dëshiron me ngulm transferimin e mbrojtësit të Atalantas, Timothy Castagne, përcjell lajmi net nga Calciomercato.

23-vjeçari belg ka marrë interesimin e skautëve të Milanit, andaj këta të fundit i duan shërbimet e tij në verë.

Për ta transferuar Castagnen nga Atalanta, rosonerët duhet të paguajnë 40 milionë euro

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!