Jo më me veshje nusërie, do të befasoheni si ka dalë sot Gëzimja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Jo më me veshje nusërie, do të befasoheni si ka dalë sot Gëzimja

14:25 | 12 Qershor 2019

U bë tejet e njohur si reja e këngëtares, Remzie Osmanit.

Tani, Gëzime Hamzaj është një emër shumë i njohur për publikun e lajmeve rozë, përcjell ORAinfo.

Para dy muajve, ajo dhe djali i këngëtares i kanë dhënë fund beqarisë duke bërë një dasmë të madhe.

E pas dasmës ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, e veshja e saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!