Jonida përjeton një humbje të madhe, pak para dasmës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Jonida përjeton një humbje të madhe, pak para dasmës

13:23 | 24 Gusht 2019

Pak para dasmës, Jonida përjeton një humbje të madhe.

Jonida Vokshi po përjeton një humbje të madhe.

Moderatorja shqiptare, Jonida Vokshi ka pak muaj që e bëri publike lidhjen me Besnik Krapin, shkruan lajmi net.

Çifti kanë vendosur që dashurinë ta kurorëzojnë me martesë gjatë muajit shtator.

Jonida kishte një qen, që e donte shumë dhe e quante Bimba, por përmes një statusi ajo njoftoi se e ka humbur atë.

“Gjysmen e jetes sime e kam kaluar me ty Bimbushe

Me mesove cfare eshte dashuria pa kushte! Sa me mungon,e sa shume do me mungosh
E shtrenjta ime,e vogla ime!

Do jesh pjese e zemres sime dhe kujtimi i diteve aq te lumtura qe me ke falur. Do te te mbaj gjithmone me vete!, janë fjalët e Jonidës.

Komento: