Jonida Vokshi na prezanton me vajzën, kaq shumë i ka ngjarë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Jonida Vokshi na prezanton me vajzën, kaq shumë i ka ngjarë

22:26 | 20 Shtator 2020

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Jonida është martuar para një viti me aktorin e njohur kosovar Besnik Krapin.

Së fundi, çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Sot, Jonida ka postuar për herë të parë foto me vajzën e cila duket se i ka ngjarë shumë./ORAinfo/

Komento: