Ju kujtohet Kasandra? Shikoni se si duket ajo sot si 45 vjeçare

09:22 | 12 Dhjetor 2018

Kasandra ishte personazh shumë e njohur tek shqiptarët.

Edhe pse kanë kaluar 24 vite nga paraqitja e saj e parë në telenovelën e njohur, ajo vazhdon të shumë tërheqëse dhe për asnjë moment nuk e ka humbur freskinë.

Aktorja nga Venezuela, Coraima Torres , e njohur për rolin kryesor në telenovelën “Kasandra”, edhe pse 44-vjeçare vazhdon të jetë në formë të shkëlqyer fizike, duke marrë parasysh faktin se vazhdimisht ushtron dhe bën një jetë të shëndetshme.

Aktorja latine vazhdimisht poston në rrjetet sociale fotografi nga jeta e saj private, por nuk mungojnë as ato ku ekspozon linjat trupore për t’i treguar botës së vitet janë vetëm numra.

Komento: