Ju kujtohet “Rosario” nga Pasionet e Fshehta, sa shumë është plakur ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ju kujtohet “Rosario” nga Pasionet e Fshehta, sa shumë është plakur ajo

23:44 | 30 Shtator 2022

Zharick León, është njëra aktoret kolumbiane më të dashura për publikun.

Por, bukuroshja brune për publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e Rosarios, te seriali, Pasionet e Fshehta, shkruan ORAinfo.

E kanë mbi 20 vite që nga transmetimi i serialit, dhe natyrisht edhe aktorët kanë pësuar ndryshime në dukje ashtu edhe në krijimin e familjes.

Sot, aktorja është 47 vjeqare dhe është bërë nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze. Ndryshe nga qysh jemi mësuar ta shohim, Rosario duket sot aq ndryshe, pasi kalimi i viteve e ka bërë të vetën./ORAinfo/

Komento: