Juventus arrin në Spanjë, po transferon yllin e Barcelonës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Juventus arrin në Spanjë, po transferon yllin e Barcelonës

17:28 | 01 Shtator 2019

Juventus ka arritur në Barcelona për të bërë një përpjekje të fundit për të nënshkruar Ivan Rakitic përpara se të mbyllet dritarja e transferimit të hënën.

Skuadra e Serie A ka qenë e lidhur me mesfushorin kroat gjatë gjithë verës, ndërsa shefi i Barça, Ernesto Valverde është duke e lënë atë në stol deri më tani këtë sezon, përcjell ORAinfo.

Dhe Sport thotë se Juve po shpresojnë ta tërheqin atë në Torino në orët e fundit të dritares dhe po u ofrojnë lojtarëve të Barcas në këmbim, me Emre Can njeriun që pala Katalanase është e hapur për të marrë./ORAinfo/

Komento: