Juventus e transferon super-lojtarin, e dërgon menjëherë në huazim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Juventus e transferon super-lojtarin, e dërgon menjëherë në huazim

09:42 | 12 Qershor 2019

Juventusi, ka bërë një veprim të papritur.

Juventus do të lejojë Cristian Romero të kalojë fushatën 2019-20 në huazim në Genoa, pavarësisht se ka investuar 30 milionë euro (£ 26m / $ 33m) në sigurimin e shërbimeve të tij, konfirmojnë mediat italiane, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi 21-vjeçar do të zyrtarizohet zyrtarisht këtë verë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!