Juventus i thotë “JO” yllit të madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Juventus i thotë “JO” yllit të madh

00:00 | 13 Korrik 2019

Juventusi, ka përfunduar interesimin e tyre për të ri-nënshkruar mesfushorin e Manchester United,Paul Pogba këtë verë, zbulon Mail Online.

Pogba është i gatshëm të largohet nga Unitedi për një sfidë të re dhe Juventusi ka treguar interesim për të rikthyer Francezin në Torino, por tani i ka thënë agjentit të tij Mino Raiola se po lëvizin drejt objektivave të tjerë, përcjell ORAinfo.

Ky vendim e lë Real Madridin si favoritë të qartë për të nënshkruar Pogban, nëse ata mund të bindin Unitedin të shesë, mes raporteve do të kërkohej një ofertë prej 150 milionë funtesh./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!