Juventus me super transferim gjatë janarit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Juventus me super transferim gjatë janarit

11:34 | 01 Janar 2019

Afati i janarit po afrohet dhe shumë ekipe kanë vendosur për sjelljen e lojtarëve të rinj në ekipin e tyre.

Skuadra Juventus është e vendosur që të nënshkruaj kontratë me mesfushorin Aaron Ramsey.

Kontrata e tij me klubin Arsenal pritet të skadojë së shpejti dhe skuadra italiane dëshiron që ta shfrytëzoj këtë mundësi, shkruan Goal.

Gjithashtu edhe skuadrat e mëdha si Bayern Munich dhe Paris Saint-Germain janë të interesuara që të nënshkruajnë kontratë me mesfushorin Ramsey.

Komento: