Juventus në minutat e fundit po e transferon yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Juventus në minutat e fundit po e transferon yllin e madh

09:16 | 30 Janar 2019

Juventusi dhe Borussia Dortmund janë të dy ekipet e vendosur për të ofruar oferta për mbrojtësin e Chelseas, Andreas Christensen, raporton The Sun.

Pasi luajti një rol të madh sezonin e kaluar, Christensen ka arritur vetëm një paraqitje të Premier League në 2018-19 nën urdhrat e Maurizio Sarri përcjell ORAinfo.

Mungesa e kohës së lojës së Christensen ka dhënë shpresë shumë Juves të cilët të dy dëshirojnë të nënshkruajnë një lëvizje për Danezin përpara afatit të transferimit të së enjtes./ORAinfo/

Komento: