Juventus në ‘rrezik’, do ta humb super-lojarin

15:47 | 20 Dhjetor 2018

Duket se Juventusi është në rrezik që ta humb një lojtar shumë të rëndësishëm për skuadrën.

Juventus është shumë afër që ta humbet Moise Kean në afatin e janarit.

Talenti i ka bërë me dije ‘Zonjës së Vjetër’ se ai dëshiron të luajë në skuadrën e parë, duke mos e parapëlqyer një huazim.

“A do të largohem në janar nga Juventus? Nuk e di se çfarë do të ndodhë.”, ka thënë Kean.

“Nuk e di dhe nuk mund të them asgjë ende se çfarë do të ndodhë.

“Klubi do të vendos. Ata do të vendosin rreth të ardhmes time dhe do të shohim”, ka shtuar më talenti i Juventusit.

Komento: