Juventus pa dashur zbulon ekipin e ri të Dybalas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Juventus pa dashur zbulon ekipin e ri të Dybalas

14:42 | 15 Prill 2019

Juventusi do të takohet për Benfica dhe Portugezin, Joel Felix këtë javë, ndërsa Paulo Dybala mund të bashkohet me Bayern Munich.

Sipas AS, drejtori sportiv i Juventus Fabio Paratici do të takohet me agjentin e Felix Jorge Mendes të martën për të arritur një marrëveshje me 19-vjeçarin, përcjell ORAinfo.

Edhe pse Benfica do ta vlerësonte atë në 120 milionë euro, Zonja e Vjetër e do atë në klub.

Mendes dhe Paratici kanë bashkëpunuar tashmë në marrëveshjet për Ronaldon dhe Joao Cancelo verën e kaluar, dhe çifti do të takohej edhe për Felix.

Për të financuar ardhjen e sulmuesit, Dybala do t’i shitet Bayernit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!