Juventus po e rrëmben super-talentin

14:58 | 09 Janar 2019

Juventusi është duke bërë lëvizje për të nënshkruar mesfushorin e 18-vjeçarit të Chievo ,Emanuel Vignato, raporton Gazzetta dello Sport përcjell ORAinfo.

Bardhezinjtë janë gati të ofrojnë € 5million (£ 4.5m / $ 5.7m) për italianin nën moshën 18-vjeçare.

Interi, Roma dhe Bolonia janë gjithashtu në mesin e skuadrave të lidhura me një lëvizje për adoleshentin./ORAinfo/

Komento: