Juventus prezanton fanellat e reja, ka ndryshime – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Juventus prezanton fanellat e reja, ka ndryshime

20:19 | 23 Prill 2019

Juve ka prezantuar fanellat e reja.

Juventusi nuk mund të ketë arritur qëllimin e tyre për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon, por Bianconerët me siguri kishin ende një sezon të respektueshëm pasi tashmë kanë konfirmuar fitoren e tyre Scudetto – tetë në një rresht, përcjell ORAinfo.

Sipas FootyHeadlines, fanellat e Juventusit për sezonin e ardhshëm, sezoni 2019/20, është konfirmuar dhe do të shfaqet me një shirit me ngjyrë të kuq poshtë mesit që ndan gjysmën e zezë dhe gjysmën e bardhë.

Ja si duken ato:

Komento: