Juventus-United, po ndodh e papritura

16:25 | 15 Dhjetor 2018

Bianconerët do të ofrojë para dhe lojtar për yllin Man Utd.

Juventusi ,është i gatshëm t’i ofrojë Alex Sandros, Manchester Unitedit si pjesë e një pakti transferimi për Paul Pogba, thotë TMW përcjell ORAinfo.

Bardhezinjtë janë të gatshëm të marrin pjesë me 40 milionë euro (36 milionë funte / 45 milion dollarë) dhe po ashtu të ofrojnë brazilianin e tyre mënyrë që të sjellin një fitues të Kupës së Botës përsëri në skuadrën e tyre.

Pogba ka kohë që është lidhur me një rikthim te ekipi italian , pasi që francezi nuk ka marrëdhënie të mira me trajnerin e United, Jose Mourinho./ORAinfo/

Komento: