Juventus vjen me transferim të “çmendur” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Juventus vjen me transferim të “çmendur”

23:44 | 23 Korrik 2019

Juventusi, është në pozitë favorite për të nënshkruar me yllin Tottenham Hotspur, Danny Rose, raporton the Mirror.

Pas largimit të Kieran Trippier tek Atletico Madrid, Rose ka thënë se mund të largohet nga klubi dhe kampionët e përhershëm të Serie A Juve mendohet të jenë të prirur ta rrëmbejnë atë, përcjell ORAinfo.

Paris Saint-Germain, Schalke dhe Newcastle janë në mesin e një liste të ndryshme të klubeve të lidhura me 29-vjeçarin, i cili fillimisht u bashkua me Spurs në 2007. Ai bëri 37 paraqitje në të gjitha garat për klubin sezonin e kaluar./ORAinfo/

Komento: