Juventus vjen me transferim të papritur

16:03 | 10 Maj 2019

Zonja e Vjetër nuk ka të ndalur.

Juventusi po synon ta transferojë, mbrojtësin e Benfica, Ruben Dias këtë verë,përcjell ORAinfo.

Bardhezinjtë janë të prirur për të rritur mbulimin e tyre mbrojtës dhe për të parë 21-vjeçarin si një mundësi të mirë.

Kësisoj, Juve synon të përgatitet për sezonin e ardhshëm ku synon të dalë triumfuese në Champions League./ORAinfo/

Komento: