Juventus vulosë fatin e Higuaint – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Juventus vulosë fatin e Higuaint

18:00 | 12 Janar 2019

Juventusi ka hedhur poshtë ofertën e Chelseat për një marrëveshje shkëmbimi që përfshin Gonzalo Higuain dhe Alvaro Morata, raporton Calciomercato përcjell ORAinfo.

Bardhezinjtë e dërguan sulmuesin e tyre argjentinas në huazim tek AC Milan verën e kaluar dhe pavarësisht se ishin të hapura për marrëveshje të përhershme, nuk kanë dëshirë të sjellin një ish-sulmuesin në klub./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!