Juventusi i mposhtë skuadrat e mëdha, po e rrëmben super-lojtarin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Juventusi i mposhtë skuadrat e mëdha, po e rrëmben super-lojtarin

21:07 | 25 Dhjetor 2018

Juventusi është në pozitë favorite për të nënshkruar Aaron Ramsey, kontrata e të cilit me Arsenalin skadon në fund të sezonit përcjell ORAinfo.

Gjithsesi, ka shumë ekipe të tjera të interesuara për Uellsianin, përfshirë Interin, të cilët nuk kanë hequr dorë nga lojtari, por po reflektojnë në kërkesa e pagës e lojtarit: 7 milionë euro në vit.


Juventusi e do shumë Aaron Ramsey, por ai është një objektiv për verën kur përfundon kontrata e tij.

Mesfushori uellsian është parqitur në 15 ndeshjet për Arsenalin këtë sezon dhe ka shënuar vetëm një gol./ORAinfo/

Komento: