Juventusi “tregon dhëmbët”, po ia rrëmben edhe një yll të madh Realit

18:09 | 11 Dhjetor 2018

Mesfushori i Real Madridit, Isco është subjekt i interesimit nga Juventusi, raporton Calcio Mercato përcjell ORAinfo.

Spanjolli nuk po vlerësohet në Santiago Bernabeu në muajt e fundit dhe mund të shkarkohet në janar.

Por, ky nuk do të jetë një problem për mesfushorin spanjoll pasi që për shërbimet e tij kanë shprehur interesim Bayern Munich, Chelsea dhe AS Monaco të gjitha këto opsione të mundshme për yllin e Real Madridt.

Juventusi, gjithashtu është bashkuar me garën për të siguruar shërbimet e 27-vjeçarit vitin e ardhshëm, gjë që ngre mundësinë e ribashkimit midis Rodriguez dhe Cristiano Ronalos./ORAinfo/

Komento: