Ka luajtur vetëm 60 minuta për Milanin, gjiganti evropian po e rrëmben atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ka luajtur vetëm 60 minuta për Milanin, gjiganti evropian po e rrëmben atë

15:37 | 12 Janar 2019

Mesfushori i Milanit, Alen Haliloviç është në prag të transferimit në Besiktas, raporton Sky Sport Italia përcjell ORAinfo,

22-vjeçari erdhi si agjent i lirë këtë verë nga Hamburger SV, por bëri vetëm tri paraqitje në Europa League për një total prej 60 minutash në fushë.

Ai kurrë nuk ka bërë debutimin e Serie A dhe thuhet se po punon detajet përfundimtare për transferimin në Besiktas.
Ylli i Kroacisë ka nëntë paraqitje për përfaqësuesen e tij por nuk e bëri përshtypjen e trajnerit të Milanit, Gennaro Gattuso./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!